Стрибун у воду Олег Колодій з Луганської області виборов ліцензію на Олімпіаду

Стрибун у воду Олег Колодій з Луганщини виборов ліцензію на Олімпійські ігри. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 5 лютого. 

"Представник Луганщини Олег Колодій у парі з Данилом Коноваловим здобув ліцензію на Олімпійські ігри, що відбудуться цьогоріч у Парижі", - пише Лисогор.

Зазначається, що українці у фіналі Чемпіонату світу посіли шосте місце у синхронних стрибках з триметрового трампліну, набравши 363,12 бали.

"Це вже третя ліцензія на ОІ-2024 для українських стрибунів у воду", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що стрибун у воду з Луганщини Олексій Середа виборов дві ліцензії на Олімпіаду.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті