Столтенберг заявив, що Україна ще може перемогти, якщо не підведуть союзники

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг переконаний, що, попри зростання перед Україною викликів на полі бою, українці все ще зможуть перемогти в разі надійної та тривалої підтримки союзників по Альянсу.. Про це він заявив у Празі на спільній з прем'єр-міністром Чехії Петром Фіалою заяві для преси перед початком неформального засідання міністрів закордонних справ країн - членів НАТО, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Україна продовжує хоробро битися, але виклики, які стоять перед нею, стають дедалі більшими й зростають. Україна ще може перемогти, але тільки з тривалою та міцною підтримкою союзників по НАТО", - заявив Столтенберг.

За його словами, завтрашнє неформальне засідання "буде важливим моментом у підготовці майбутнього саміту у Вашингтоні". "Коли лідери зустрінуться в липні, ми зробимо подальші кроки щодо інвестування в нашу безпеку, в посилення зв'язків з партнерами й підтримку України. На саміті НАТО в липні ми плануємо поставити нашу підтримку на міцнішу основу, включно з більшою роллю НАТО в координуванні допомоги у сфері безпеки й навчанні, як і в багаторічних фінансових зобов'язаннях", - деталізував генсек НАТО.

Нагадаємо, раніше Столтенберг закликав країни НАТО, які постачають озброєння Україні, дозволити удари по військових цілях на території РФ. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті