Столтенберг вважає допустимими удари України по військових цілях РФ за межами української території

Генеральний секретар НАТО Єнс Столленберг заявив, що Україна в порядку самооборони має право атакувати військові цілі РФ, які перебувають поза її територією. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Це частина законного права на самооборону - удари по легітимним військовим цілям за межами країни", - сказав Столтенберг на спільній пресконференції з президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Як повідомлялося, в ООН засудили удар по заводу з виробництва "Шахедів" у Татарстані.

Нагадаємо, у РНБО заявили, що Україна не буде ні з ким узгоджувати, по яких цілях бити в росії.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті