Столтенберг згадав про ризики загрози ядерного удару з боку росії, і розповів, до чого тут Китай

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що Китай та інші країни надіслали росії сигнал, "що ядерна зброя не повинна бути використана". Про це Столтенберг заявив в інтерв'ю газеті Handelsblatt, повідомляє "Еспрессо".

"Ризик застосування ядерної зброї низький", - наголосив Столтенберг.

За його словами, Китай та інші країни надіслали Росії сигнал, "що ядерна зброя не повинна бути використана". Таким чином Столтенберг відповів на питання щодо ризику ядерної ескалації, на який кілька разів звертав увагу канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Разом з тим генсек НАТО висловив думку щодо оцінки китайських інвестицій.

"Ми не повинні повторити помилку, яку ми зробили з російським газом. Занадто велика залежність від авторитарного режиму в питаннях постачання сировини або критично важливих товарів робить нас вразливими", - додав він.

Нагадаємо, Столтенберг заявив. що Україна може розраховувати на збільшення постачання важкого озброєння від західних країн найближчим часом.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті