Столтенберг нагадує: допомога НАТО Ізраїлю не підірве підтримку Києва

Допомога Ізраїлю не підірве підтримку України з боку НАТО. Про це заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг в інтерв'ю Deutsche Welle, опублікованому 13 жовтня. 

"Німеччина заявила про постачання боєприпасів, систем ППО, включаючи сучасні установки Patriot. Сполучені Штати, Велика Британія та багато інших... Тож підтримка України з боку НАТО - це не тільки слова, це конкретні справи. Думаю, що найкращим вираженням нашої підтримки є конкретні дії, які видно на місцях щодня в рамках нашої постійної підтримки України", - сказав Столтенберг.

За його словами, тільки за останні дні, вже після атаки на Ізраїль, союзники по НАТО зробили нові важливі заяви про розширення підтримки України. 

Столтенберг також зазначив, що ФРН поки що не погодилася передати Києву крилаті ракети Taurus, проте Німеччина постачає дуже багато іншої зброї, включно з танками, артилерією і ППО, зараз важливо забезпечити роботу і функціонування вже поставлених систем. 

Раніше повідомлялося, що генсек НАТО заявив, що путін знову готується використовувати зиму як зброю проти України.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті