Старшокласників на окупованих територіях навчатимуть «моральних основ сімейного життя»

На окупованих територіях України введуть освітній курс освітній курс «Моральні основи сімейного життя». Про це пишуть російські ЗМІ.

Зокрема, про це нововведення для русифікованих шкіл ТОТ розповіла «голова Херсонської обласної думи» Тетяна Томіліна. Вона нагадала, що в РФ цей курс уже читається в 60 регіонах.

«Курс просто чудовий. У Херсонській області ми його приймемо. Я вважаю, всі можливі наші зусилля призведуть до того, що з 1 вересня цей курс буде вже в школах", - зробила вигляд Томіліна, що саме від колабораціоністської влади залежить зміст навчальних програм.

«Моральні основи сімейного життя» прищеплюватимуть учням 10-11-х класів середніх шкіл і студентам середніх професійних навчальних закладів. 

«Я думаю, що цей актуальний курс збагатить духовність наших дітей», - упевнені херсонські педагоги.

Як повідомлялося раніше, колишній радянський актор, нині депутат Державної думи РФ Микола Бурляєв запропонував запровадити в російських школах «уроки цнотливості» 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті