Старшокласників на окупованих територіях навчатимуть «моральних основ сімейного життя»

На окупованих територіях України введуть освітній курс освітній курс «Моральні основи сімейного життя». Про це пишуть російські ЗМІ.

Зокрема, про це нововведення для русифікованих шкіл ТОТ розповіла «голова Херсонської обласної думи» Тетяна Томіліна. Вона нагадала, що в РФ цей курс уже читається в 60 регіонах.

«Курс просто чудовий. У Херсонській області ми його приймемо. Я вважаю, всі можливі наші зусилля призведуть до того, що з 1 вересня цей курс буде вже в школах", - зробила вигляд Томіліна, що саме від колабораціоністської влади залежить зміст навчальних програм.

«Моральні основи сімейного життя» прищеплюватимуть учням 10-11-х класів середніх шкіл і студентам середніх професійних навчальних закладів. 

«Я думаю, що цей актуальний курс збагатить духовність наших дітей», - упевнені херсонські педагоги.

Як повідомлялося раніше, колишній радянський актор, нині депутат Державної думи РФ Микола Бурляєв запропонував запровадити в російських школах «уроки цнотливості» 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті