Старобільська РВА створює мережу місць тимчасового проживання переселенців. Поселитись вже можна у 4 областях України (контакти)

Мережу місць тимчасового проживання ВПО наразі створює Старобільська РВА, наразі переселенців розселяють у чотирьої областях України. Про це повідомила Старобільська РВА на своїй сторінці у Facebook 21 лютого.

"Старобільська районна державна адміністрація та військові адміністрації населених пунктів Старобільського району працюють задля забезпечення ВПО житлом. На підставі укладених меморандумів про співпрацю та договорів військовими адміністраціями Старобільського району створюється мережа місць тимчасового проживання ВПО, оскільки проблема житла є найболючішою для ВПО", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що наразі можна звертатись щодо тимчасовго поселення в таких регіонах:

- Львівська обл., Дрогобицький район, с. Верхній Дорожів, вул. Шевченка, буд. 25/1. Контактна особа: Михайло, +380685187890;

- Дніпропетровська область, м. Дніпро, Криворізьке шосе, буд. 35. Контактна особа: Денис, +380660661209;

- Рівненська область, Дубинський район, с. Варковичі (гуртожиток);

- м. Рівне, вул. Пластова, б. 9 (гуртожиток). Контактна особа: Герман, +380500433999;

- Івано-Франківська область, Косівський район, с. Середній Березів, вул. Царинки, буд 62А. Контактна особа: Євдокія, +380678321961

Раніше повідомлялось, що для майже 200 учасників бойових дій з Луганщини придбали житло за державні кошти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
15.07.2025
10:03

Начальник Луганської ОВА Олексій Харченко: про (не)можливість працювати з податковими Луганщини, (не)доцільність роботи адміністрацій та житло для ВПО

Зараз є наратив про існування чотирьох з половиною мільйонів ВПО. Звичайно, неможливо – причому жодній країні світу – забезпечити житлом чотири з половиною мільйони своїх громадян.
Донбас
13.07.2025
17:27

Пропагандисти красиво брешуть, що вбитий росіянами регіон повертається до життя. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно імітували процес відродження життя на руїнах "звільнених" російськими окупантами територіях, видавали бажане за дійсне і цитували місцевих жителів, які дякували Росії за те, що "жити стало цікавіше,...
Світ
09.07.2025
14:00

«Уявіть, якщо таліби теж захочуть на СВО». Російські ЗМІ про Україну

Можливо, Трамп думав, що зараз він махне чарівною паличкою і все - війська встануть, почнуться мирні переговори. Але реальність така, що якщо так станеться, то відразу ж почнеться накачування України новим озброєнням для продовження війни.
Всі статті