Для майже 200 учасників бойових дій з Луганщини придбали житло за державні кошти

Для 185 учасників бойових дій з Луганщини придбали житло за державні кошти. Про це повідомив начальик Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 20 лютого.

"В нашій області, станом на 01. 01. 2024, перебувало на обліку 7 осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та члени їх сімей, а також 891 ВПО-ветеран. На сьогодні з них вже придбали житло 185 учасникам бойових дій, одній дружині загиблого військовослужбовця та одній особі з інвалідністю внаслідок війни", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Лисогор дав доручення актуалізувати усі місцеві програми підтримки соціально незахищених верств населення, ВПО та ветеранів війни, членів сімей загиблих ветеранів. Громадами області затверджені програми у цьому напрямку, на які передбачено фінансування більше ніж 90,5 млн. грн. з місцевих бюджетів. Діють державні програми.

Раніше повідомлялось, що коучиня з Луганщини проводить сесії та тренінги з фінансової грамотності для землячок-переселенок (гугл-форма).

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті