Старобільська колаборантка від культури Чех отримала підозру за організацію путінських псевдовиборів та "культпросвітроботу"

Колишній режисерці Старобільського районного будинку культури Ользі Чех оголосили про підозру за участь в організації псевдовиборів на території окупованого Старобільського району. Про це йдеться у повідомленні про підозру від 22 червня, яке розмістила Луганська обласна прокуратура. 

Громадянка України Чех Ольга Анатолiївна, 18.05.1963 року народження, дiючи умисно, протиправно наприкiнцi 2023 року погодилася взяти участь в органiзацiї та проведеннi незаконних виборiв на тимчасово окупованiй територв Старобiльської територiальної громади Старобiльського району Луганської областi, а саме органiзувати роботу "дiльничної виборчої кoмiciї №ї420", - йдеться в документі.

Чех інкримінується також те, що вона неодноразово брала участь у агітаційних заходах окупантів політичного характеру. Зокрема, підготувала, організувала й провела захід до "дня побєди" за принципами російської пропаганди. 

Раніше повідомлялось, що екскурсії для іноземних "спостерігачів" на незаконних путінських виборах в окупованому Старобільську проводив відомий краєзнавезь Лук'яненко.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті