США заявлять про постачання Україні бронебійних боєприпасів для танків Abrams вже сьогодні - ЗМІ

США в середу, 6 вересня, офіційно оголосять про пакет військової допомоги Україні, до якого вперше увійдуть снаряди зі збідненим ураном. Про це з посиланням на неназваного американського чиновника пише Politico, - повідомляє NV.

За інформацією співрозмовника видання, після багатьох місяців дискусій на остаточне рішення Вашингтона вплинуло те, що ці боєприпаси вважаються найефективнішими для танків Abrams.

Очікується, що перші десять американських танків надійдуть в Україну в середині вересня. США сподіваються, що танки допоможуть Силам оборони України під час контрнаступу.

Як повідомлялося, США можуть вперше надати Україні бронебійні танкові боєприпаси зі збідненим ураном.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті