США можуть передати Україні снаряди зі збідненим ураном – Reuters

США можуть вперше надати Україні бронебійні танкові боєприпаси зі збідненим ураном. Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела 5 вересня.

"Снаряди, які можуть допомогти знищити російські танки, є частиною нового пакета військової допомоги Україні, який буде презентовано наступного тижня", - зазначають у Reuters.

Також їхні джерела повідомляють, що вартість пакета допомоги становитиме від $240 до $375 млн залежно від того, що до нього ввійде. Підсумкову вартість і зміст пакета ще уточнюють.

Як повідомлялось раніше, Бельгія передасть Україні ракети Sea Sparrow.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті