США та росія готуються відновити переговори щодо контролю над ядерною зброєю – Bloomberg

Делегації США та росії готуються зустрітися для обговорення поновлення інспекції ядерної зброї. Про це 8 листопада повідомляє Bloomberg.

"Росія та США готуються протягом наступних тижнів зустрітися для обговорення поновлення інспекцій об'єктів атомної зброї в рамках нового Договору про стратегічні наступальні озброєння СНО-3", - повідомляють журналісти.

Відповідні переговори призупинилися у лютому із початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Підготовку засідання підтвердив представник Державного департаменту США. Однак він відмовився назвати дату та місце проведення консультативної комісії, але додав, що сподівається на конструктивну сесію.

При цьому з посиланням на російські джерела видання стверджує, що місцем проведення зустрічі може бути єгипетський Каїр. Відмова від Женеви як локації пов'язана з тим, що Швейцарія приєдналася до санкцій проти росії у зв'язку з повномасштабною агресією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США та росія протягом кількох місяців проводили переговори, присвячені відносинам двох країн.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті