США терміново перекинули до Польщі групу винищувачів F-15

На польську авіабазу до міста Ласк прибула група американських винищувачів F-15 Eagle. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Командування ВПС США у Європі 3 грудня.

Вони були перекинуті до центральної частини Польщі з авіабази Лейкенхіт у Великій Британії.

За повідомленням американського командування, винищувачі, точну кількість яких не зазначено, "у Польщі розпочнуть операції зі стримування на східному фланзі НАТО".

Тим часом, на початку грудня в рамках ротації італійські винищувачі Eurofighter змінили канадські CF-18 на авіабазі Михайло Когелнічану в Румунії, звідки натовські літаки проводять патрулювання в районі Чорного моря.

Як раніше повідомлялося, у НАТО знову розглядають передачу Україні бойових літаків МіГ-29 та F-16.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті