США терміново перекинули до Польщі групу винищувачів F-15

На польську авіабазу до міста Ласк прибула група американських винищувачів F-15 Eagle. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Командування ВПС США у Європі 3 грудня.

Вони були перекинуті до центральної частини Польщі з авіабази Лейкенхіт у Великій Британії.

За повідомленням американського командування, винищувачі, точну кількість яких не зазначено, "у Польщі розпочнуть операції зі стримування на східному фланзі НАТО".

Тим часом, на початку грудня в рамках ротації італійські винищувачі Eurofighter змінили канадські CF-18 на авіабазі Михайло Когелнічану в Румунії, звідки натовські літаки проводять патрулювання в районі Чорного моря.

Як раніше повідомлялося, у НАТО знову розглядають передачу Україні бойових літаків МіГ-29 та F-16.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті