США розглядають варіанти постачання Україні зброї великої дальності замість ATACMS - генерал Міллі

США не постачають Україні ракети великої дальності ATACMS, а натомість розглядають інші варіанти, які дозволять українським військовим збільшити радіус дії на полі бою. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі в інтерв'ю виданню Defense One, - повідомляє Бі-бі-сі.

Ракета ATACMS має радіус дії близько 300 км, що набагато більше, ніж будь-яка інша система, яку США досі постачали Україні. За словами високопоставленого генерала, США мають відносно мало ATACMS і американські збройні сили повинні підтримувати запаси таких важливих озброєнь. Але є й інші системи, які можуть діяти у такому ж діапазоні.

"Є, наприклад, безпілотники. Британці мають пару систем", - сказав Міллі.

Крім того, як сказав Міллі, військовий конфлікт на території України виявив "неймовірні темпи споживання звичайних боєприпасів", і зараз США переглядають оцінки потреб у них на випадок великої війни.

На сьогодні у США достатньо боєприпасів, але оборонно-промисловий комплекс працюватиме над розширенням своїх потужностей упродовж кількох років, повідомив генерал.

"Якщо ви берете участь у серйозній війні між великими державами, - сказав Міллі, - не треба недооцінювати кількість боєприпасів, яка вам знадобиться".

Як повідомлялося, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний обговорив із верховним головнокомандувачем Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Крістофером Каволі постачання Україні озброєння, техніки та боєприпасів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті