США продовжили можливість перебування українців за гуманітарними паролями на два роки

Міністерство національної безпеки США (US Department of Homeland Security, DHS) ухвалило рішення, що надає можливість громадянам України, термін перебування яких на території Сполучених Штатів за гуманітарними паролями спливає цього року, отримати нові гуманітарні паролі терміном до двох років. Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова у Фейсбук 28 лютого. 

"Право поновити свій статус гуманітарного паролю отримали як українці, які прибули до США за програмою Uniting for Ukraine (U4U), так і громадяни, яким було надано гуманітарний пароль у пунктах пропуску через державний кордон США у період з 11 лютого до 25 квітня 2022 року, до запровадження цієї програми", - написала Маркарова.

За її словами, інформацію про умови та процедуру отримання громадянами України нових гуманітарних паролів розміщено на сайті Служби з громадянства та імміграції США (US Citizenship and Immigration Services, USCIS) за адресою http://surl.li/qzpzs.

Нагадаємо, Велика Британія продовжить візи для українських біженців до 2026 року. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті