США передали українським аграріям інтернет-термінали Starlink

Агентство США з міжнародного розвитку USAID передало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink. Про це 20 липня повідомило USAID у Twitter, пише "Економічна правда".

"USAID надало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink. Це їм допоможе під час розв'язаної росією війни і далі виробляти с/г продукцію для українців", – йдеться в повідомленні.

В агентстві додали, що загалом доправили в Україну більше 6750 одиниць комунікаційного обладнання.

Раніше повідомлялось, що українська розвідка отримала Starlink від Ілона Маска.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Всі статті