США передали Україні все необхідне для контрнаступу і готують новий пакет допомоги - Кірбі

Сполучені Штати Америки передали Україні майже 100% необхідної для контрнаступу техніки. Про це 1 травня у Twitter повідомила журналістка Лора Келлі з посиланням на спікера Пентагону Джона Кірбі.

"Кірбі каже, що США майже на 100% надали українцям військову допомогу, необхідну для початку контрнаступу", - повідомила журналістка.

Крім цього Кірбі висловив упевненість, що незабаром Сполучені Штати нададуть Україні додатковий пакет військової допомоги.

Нагадаємо, раніше Джон Кірбі також повідомляв, що з грудня росіяни під Бахмутом втратили 20 тисяч солдатів загиблими.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті