США оцінюють ймовірні пошкодження системі Patriot після російського ракетного удару по Києву - CNN

Американський зенітний ракетний комплекс Patriot, найімовірніше, було пошкоджено, але не знищено внаслідок російського ракетного обстрілу Києва в ніч на вівторок. Про це телекомпанії CNN заявив американський чиновник, - повідомляє Бі-бі-сі.

За словами чиновника, США поки оцінюють ступінь завданих пошкоджень і намагаються визначити, чи можливий ремонт системи на місці силами українських фахівців.

Міністерство оборони РФ раніше заявило, що "високоточним ударом гіперзвуковим ракетним комплексом "Кинджал" у місті Київ уражено зенітний ракетний комплекс Patriot виробництва США".

Українські офіційні особи заявили, що успішно перехопили всі шість гіперзвукових ракет, випущених росіянами, але відмовилися коментувати інформацію про ураження комплексу Patriot.

"Залишимо це без коментарів. Не будемо коментувати російські джерела", - сказав на брифінгу прес-аташе Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Наразі в Україні перебувають два комплекси Patriot: один був переданий США, а інший - Німеччиною та Нідерландами. Який із них, можливо, пошкоджений, незрозуміло, - ідеться в повідомленні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті