США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на суму $600 млн: в уряді країни розказали, що він передбачає

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму $600 млн. Про це йдеться на офіційному сайті уряду США 7 вересня.

"Адміністрація Байдена оголошує про додаткову допомогу у сфері безпеки України. Сьогодні Міністерство оборони оголосило про новий пакет безпекової допомоги, покликаний задовольнити потреби України в бойових діях і продемонструвати непохитну підтримку України з боку США, – сказано в повідомленні. – Цей пакет, наданий у рамках Ініціативи зі сприяння безпеці України (USAI), включає обладнання для посилення протиповітряної оборони України, артилерійські боєприпаси та інші можливості".

Зазначається, що цей пакет USAI підкреслює незмінну прихильність США до задоволення нагальних потреб України шляхом виділення критично важливих спроможностей у короткостроковій перспективі, а також створення міцного потенціалу Збройних сил України для захисту своєї території та стримування російської агресії в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

"На відміну від президентських повноважень, які Міністерство оборони продовжує використовувати для доставки обладнання в Україну із запасів Міністерства оборони історичними темпами, USAI є органом, відповідно до якого Сполучені Штати закуповують обладнання у промисловості або партнерів, – підкреслюється в повідомленні. – Це оголошення являє собою початок процесу укладення контрактів на надання Україні додаткових пріоритетних можливостей".

Уточнюється, що цей пакет, загальна вартість якого становить до 600 мільйонів доларів США, включає:

- обладнання для підтримки та інтеграції систем ППО України;

- додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS);

- 105-мм артилерійські постріли;

- засоби радіоелектронної боротьби та протирадіоелектронної боротьби;

- руйнівні боєприпаси для розчищення перешкод;

- обладнання для розмінування;

- підтримка та обладнання для навчання, технічного обслуговування та підтримки.

Раніше повідомлялось, що держсекретар США Блінкен зустрівся з головою ДПСУ й анонсував допомогу правоохоронному сектору України – $300 млн.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті