США обіцяють покарати Іран та КНДР за поставки балістичних ракет до росії

Сполучені Штати готують додаткові санкції проти осіб, причетних до передачі росії балістичних ракет з Ірану та Північної Кореї. Про це на брифінгу 4 січня заявив представник Білого дому Джон Кірбі, - передає "Європейська правда".

Кірбі зазначив, що США мають докази отримання росією балістичних ракет із Північної Кореї, а також переговорів Москви й Тегерана про отримання аналогічного озброєння.

"У відповідь на діяльність росії з Іраном та Північною Кореєю ми вживаємо низку заходів із союзниками та партнерами", - оголосив він.

Серед іншого, США хочуть порушити питання про військову співпрацю Пхеньяна та Москви на Раді безпеки ООН, позаяк вона суперечить резолюціям Радбезу, за які сама росія раніше голосувала.

"Ми вимагатимемо, аби росія відповіла за чергове порушення своїх міжнародних зобов’язань. По-друге, ми накладемо санкції на тих, хто сприяє переданню зброї між росією і КНДР та росією й Іраном", - додав представник Білого дому.

Кірбі також пообіцяв, що США й далі публікуватимуть інформацію та викриватимуть збройові домовленості РФ, аби не дозволити іншим країнам "потай допомагати військовій машині росії".

Як раніше писав The Wall Street Journal, протягом останніх тижнів РФ отримала балістичні ракети з КНДР, а також планує закупити їх в Ірану, але малої дальності.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті