США не визнають фіктивні "вибори", які росія проводить на окупованих територіях - Блінкен

США не визнають фіктивні "вибори", які росія проводить на окупованих територіях України, заявив держсекретар Ентоні Блінкен. Про це він написав у соцмережі X (Twitter) 7 вересня.

"Фальшиві вибори, що проводяться Росією на окупованих територіях України, нелегітимні та ображають Статут ООН. Сполучені Штати ніколи не визнають домагань Росії на будь-яку суверенну територію України. Ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - написав Блінкен.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Блінкен зустрівся з главою ДПСУ та анонсував допомогу правоохоронному сектору України - $300 млн.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті