США можуть накласти додаткові санкції на Іран за постачання зброї РФ

США та інші країни можуть запровадити додаткові санкції проти Ірану за постачання росії зброї, яку вона використовує у війні проти України. Про це заявила в інтерв’ю ICTV помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід.

"Ви бачите доволі потужну критику на адресу Ірану за це з боку США. А також бачите цю критику в ООН. Вона базується на тих зобов’язаннях, які Іран на себе взяв", - сказала вона.

За словами Донфрід, США та їхні партнери й союзники "засуджуватимуть це". "А також подумають над санкціями, додатковими до тих, які вже застосовуються проти Ірану, за постачання росії цих дронів. Ми зробимо все, що ми можемо, аби запобігти поставкам зброї з Ірану до росії", - зазначила представниця Держдепу.

Вона підкреслила, що Сполучені Штати зроблять усе, що в їхніх силах, аби іранські ракети "ніколи не потрапили на поле бою в Україні".

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, нова партія "шахедів" прибула до москви на іранському літаку.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті