США можуть накласти додаткові санкції на Іран за постачання зброї РФ

США та інші країни можуть запровадити додаткові санкції проти Ірану за постачання росії зброї, яку вона використовує у війні проти України. Про це заявила в інтерв’ю ICTV помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід.

"Ви бачите доволі потужну критику на адресу Ірану за це з боку США. А також бачите цю критику в ООН. Вона базується на тих зобов’язаннях, які Іран на себе взяв", - сказала вона.

За словами Донфрід, США та їхні партнери й союзники "засуджуватимуть це". "А також подумають над санкціями, додатковими до тих, які вже застосовуються проти Ірану, за постачання росії цих дронів. Ми зробимо все, що ми можемо, аби запобігти поставкам зброї з Ірану до росії", - зазначила представниця Держдепу.

Вона підкреслила, що Сполучені Штати зроблять усе, що в їхніх силах, аби іранські ракети "ніколи не потрапили на поле бою в Україні".

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, нова партія "шахедів" прибула до москви на іранському літаку.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті