США хочуть розширити програму підготовки українських військових, щоб змінити динаміку на фронті – New York Times

США мають намір розширити програми навчання українських військових та за рахунок цього змінити динаміку бойових дій в Україні. Про це повідомляє The New York Times.

"США та їхні союзники мають не тільки наростити постачання озброєнь, у тому числі танків, бойових машин піхоти та артилерії, але також розширити навчання українських військових, щоб ті мали можливість використовувати все нове обладнання у зв'язці", - повідомляється в матеріалі NYT.

Таке рішення наші союзники приймають через побоювання, що заморожування конфлікту буде вигідна росії. У зв'язку з цим США та союзники останніми тижнями почали активніше обговорювати, як змінити динаміку на полі бою на користь України.

"Це буде експрес-курс навчання тому, що американські військові називають загальновійськовим боєм, ведення якого відточується у ЗС США місяцями, якщо не роками тренувань", - йдеться у статті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Чехії пройдуть навчання 4000 українських військових.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті