США готують новий пакет санкцій проти росії

США анонсували великий пакет санкцій проти Російської Федерації у відповідь на смерть опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", з посиланням на Білий дім.

"Він (Байден - ІФ-У) підтвердив, що його адміністрація завтра оголосить про нові великі санкції проти Росії у відповідь на смерть Олексія, російські репресії та агресію, а також жорстоку й незаконну війну в Україні", - йдеться в релізі.

Як повідомлялося, Бундестаг з другої спроби таки проголосував за надання Україні ракет Taurus. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті