Військові США готові відправити Україні ATACMS, щойно Байден схвалить передачу – ЗМІ

Армія США готова відправити Україні частину своїх ракет ATACMS великої дальності, оснащених касетними боєприпасами, як тільки президент Джо Байден схвалить передачу. Про це повідомив помічник міністра армії США із закупівель Дуг Буш в інтерв'ю Bloomberg 3 жовтня.

"Армія була готова до такого розвитку подій. Ми готові діяти швидко", - зазначив Дуг Буш.

Помічник міністра армії США із закупівель, що ракети, які США відправлять, вже визначено. ATACMS може запускатися з тих самих пускових установок, які Україна вже використовує для запуску ракет із GPS-наведенням.

Модифікації, необхідні для переобладнання пускової установки, "не такі вже й великі, деякі кабелі, деяке програмне забезпечення - це не суттєво", - додав Буш.

Як повідомлялось раніше, з'явилося перше відео застосування модернізованої української ракети С-200.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті