США тиснуть на Туреччину, змушуючи її дотримуватися санкцій проти росії - Bloomberg

Помічник міністра фінансів США Елізабет Розенберг на чолі американської делегації обговорила з владою Туреччини дотримання санкцій проти росії. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на свої джерела.

"Це стало черговим кроком Заходу для тиску на Анкару, щоб вона зайняла жорсткішу лінію по відношенню до москви", - зазначає агентство.

Крім того, делегація США провела зустрічі з головою Центробанку Туреччини та представниками бізнес-груп в Анкарі та Стамбулі.

Як раніше повідомлялося, продажі нерухомості росіянам у Туреччині зросли втричі.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті