Речник президента Чехії одружився з українською біженкою – ЗМІ

Речник президента Чеської Республіки Іржі Овчачек таємно одружився минулої п’ятниці з біженкою з України, якій запропонував притулок під своїм дахом на початку війни. Про це пише таблоїд Blesk, - передає Укрінформ.

«Церква, тісне сімейне коло, наречена з дитиною від першого шлюбу та одне знайоме обличчя. Ось так виглядало весілля Їржі Овчачека, …яке шокувало чеську громадськість», – пише видання.

З нареченою-українкою Овчачек познайомився, коли запропонував їй та її сину-дошкільнику притулок під своїм дахом після початку війни. Жінка прибула в Чехію навесні.

Наразі речник глави держави перебуває у відпустці, пара вирушила у весільну подорож по Чехії.

Слід зауважити, що деякі близькі й колеги Овчачека дізналися про весілля лише зі ЗМІ.

Як повідомлялося, начальник Овчачека Мілош Земан, який був відомий як великий прихильник росії і путіна, після початку повномасштабної війни різко змінив своє ставлення.

Чехія, населення якої становить 10 млн осіб, прийняла понад 400 тис. українських біженців.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті