Речник президента Чехії одружився з українською біженкою – ЗМІ

Речник президента Чеської Республіки Іржі Овчачек таємно одружився минулої п’ятниці з біженкою з України, якій запропонував притулок під своїм дахом на початку війни. Про це пише таблоїд Blesk, - передає Укрінформ.

«Церква, тісне сімейне коло, наречена з дитиною від першого шлюбу та одне знайоме обличчя. Ось так виглядало весілля Їржі Овчачека, …яке шокувало чеську громадськість», – пише видання.

З нареченою-українкою Овчачек познайомився, коли запропонував їй та її сину-дошкільнику притулок під своїм дахом після початку війни. Жінка прибула в Чехію навесні.

Наразі речник глави держави перебуває у відпустці, пара вирушила у весільну подорож по Чехії.

Слід зауважити, що деякі близькі й колеги Овчачека дізналися про весілля лише зі ЗМІ.

Як повідомлялося, начальник Овчачека Мілош Земан, який був відомий як великий прихильник росії і путіна, після початку повномасштабної війни різко змінив своє ставлення.

Чехія, населення якої становить 10 млн осіб, прийняла понад 400 тис. українських біженців.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті