Справу за замах на ненавмисне вбивство відкрито щодо чоловіка, який скинув 10-річного українця з мосту за розмову українською в Німеччині

Стосовно російськомовного чоловіка, який скинув 10-річного українського біженця з мосту за розмову українською мовою у німецькому місті Айнбек у землі Нижня Саксонія, відкрито справу за замах на ненавмисне вбивство. Про це повідомило німецьке видання "Die Welt" 2 вересня.

"Прокуратура землі відкрила справу за замах на ненавмисне вбивство", – сказано в повідомленні.

З посиланням на місцеву прокуратуру BBC повідомяє, що напад на українськй дитину стався 26 серпня і був політично мотивованим, поліція шукає нападника. Генеральне консульство України в Гамбурзі 28 серпня звернулося до МВС Німеччини для з'ясування обставин злочину і покарання нападника.

BBC також повідомляє про подробиці нападу на дитину.

хлопець перебував разом з групою інших дітей-біженців з України.

"Раптом до них підійшов російськомовний чоловік, який став вимагати від них припинити розмовляти українською. Чоловік вимагав від дітей розмовляти російською і стверджував, що "війну розпочала Україна", – сказано в повідомленні видання. – Слідчі повідомили, що спочатку чоловік схопив за волосся українську дівчину і витягнув її з групи, а потім схопив 10-річного хлопця і перекинув через перила мосту. Той впав на металеві балки, розташовані на іншому рівні мосту під перилами, отримав забої на голові та нозі, а потім впав в канал. Після цього чоловік кинув в нього пляшкою і втік з місця злочину. Пляшка влучила хлопцю в праве плече".

"Національність, громадянство чи походження нападника наразі не встановлено", - повідомляється з посиланням на українських дипломатів.

Зазначається, що в землі Нижня Саксонія наразі зареєстровані 110 тисяч українців. Загалом в Німеччині отримали тимчасовий захист понад мільйон українців.

Раніше повідомлялось, що в Німеччині чоловік напав на дітей з України, кинув 10-річного хлопчика у канал.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті