З початку червня із Донецької області було евакуйовано понад 85,4 тисяч людей

"Донецька область — евакуйовано понад 85,4 тис. людей, з них майже 9,3 тис. дітей та понад 600 маломобільних осіб", - повідомило Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрозвитку) 9 листопада. 

Як зазначили у міністерстві, від 1 червня  2025 року з прифронтових територій України евакуйовано у більш безпечні області майже 124 тисяч осіб, серед них більше 14,5 тисяч дітей та понад 4 тисячі людей з обмеженою мобільністю.

Дані щодо евакуації по інших областях:

▪️Дніпропетровська область — евакуйовано понад 24,6 тис. людей, з них більше 4 тис. дітей та майже 1 тис. маломобільних осіб;

▪️Сумська область — евакуйовано понад 4,1 тис. людей, з них більше 350 дітей та понад 700 маломобільних осіб;

▪️Херсонська область — евакуйовано понад 3,5 тис. людей, з них більше 300 дітей та майже 230 маломобільних осіб;

▪️Харківська область — евакуйовано понад 5,4 тис. людей, з них майже 350 дітей та більше 1,6 тис. маломобільних осіб;

▪️Запорізька область — евакуйовано понад 800 людей, з них більше 80 дітей та майже 20 маломобільних осіб.

"Сьогодні в Україні працює 20 транзитних центрів у кількох регіонах. Найбільше їх у Дніпропетровській області — вісім, у тому числі в містах Павлоград, Дніпро та селах Степове і Волоське. П’ять транзитних центрів функціонують у Сумській області, два — у Харківській, три — на Волині, один — у Миколаєві та один — в Запоріжжі", - повідомили у міністерстві.. 

Як повідомлялося, поліція Донецької області, незважаючи на небезпеку, продовжує евакуацію мирного населення з Костянтинівки. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті