Сповідь медика-вагнерівця: Підривали "побігушників" і відривали їм кінцівки, щоб медики могли "тренуватися"

Полонений медик із ПВК "Вагнера" розповів, як вони "тренувалися" надавати медичну допомогу на живих людях: "побігушникам" - тим, хто відмовлявся воювати і намагався втекти, - відривали руки і ноги, підривали їх, а після надання медичної допомоги добивали. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Донбас. Важно" 22 вересня.

Раніше повідомлялося, що колишні "вагнерівці" розповіли, як убивали мирних жителів на Донеччині: "Жінка була і дитина, треба було добивати".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті