Спортивний арбітражний суд у Лозанні розгляне апеляцію росіян про припинення членства в МОК

Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні розгляне апеляцію олімпійського комітету Росії (ОКР) про призупинення членства в Міжнародному олімпійському комітеті 26 січня. Про це повідомляє пресслужба CAS, пише російський опозиційний канал BRIEF 9 січня.  

"У жовтні Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відсторонив Олімпійський комітет Росії (ОКР) через включення до його складу представництв ДНР, ЛНР, Херсонської та Запорізької областей. Пізніше CAS зареєстрував апеляцію ОКР на рішення МОК", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що НОК Литви відреагував на допуск росіян і білорусів до Олімпіади.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті