Спортсмени з Луганської області завоювали три медалі на чемпіонаті України з козацького двобою

Спортсмени Луганщини вибороли три медалі на чемпіонаті України з козацького двобою, який відбувався в Луцьку з 15 по 18 березня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 19 березня.

"Серед представників нашої області Руслан Клокун здобув перше місце у категорії "фул контакт" у ваговій категорії до 85 кг", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що загалом до змагань долучилися близько 700 спортсменів із 13 регіонів.

Що стосується представників Луганської області - Тарас Губаренко став другим у категорії "фул контакт" (вагова категорія до 70 кг). Вадим Радьков теж відзначився сріблом у боротьбі (вагова категорія до 70 кг).

Раніше повідомлялось, що спортсменка з Луганщині виграла "срібло" на Кубку світу з пара пауерліфтингу, встановивши три рекорди Європи.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті