Спортсменка з інвалідністю з Луганщини 19-річна Ганна Поліщук здобула дві медалі на міжнародних змаганнях з паралімпійського плавання у Франції

Дві медалі на міжнародних змаганнях з паралімпійського плавання у Франції здобула спортсменка з інвалідністю з Попасної 19-річна Ганна Поліщук. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 11 червня.

"Дві медалі здобула спортсменка з Луганщини Ганна Поліщук на міжнародних змаганнях з паралімпійського плаванняу французькому місті Лімож відбувся етап світової серії змагань з паралімпійського плавання", - сказано в поідомленні.

Уточнюється, що вихованка Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю - 19-річна Ганна Поліщук з міста Попасна - виборола два призових місця. А саме: третє місце на дистанції 50 метрів брасом та друге місце на дистанції 150 метрів у комплексному плаванні.

Підготували спортсменку тренери Надія Можаєва та Олексій Ганусенко.

Раніше повідомлялось, що дев’ять золотих нагород здобули спортсмени з інвалідністю з Луганщини на чемпіонаті України з параплавання.