Співробітник Управління державної охорони, підозрюваний у вбивстві підлітка в київському фунікулері, перебуває в СІЗО

Військовослужбовець - співробітник Управління державної охорони (УДО) України, якого підозрюють у вбивстві неповнолітнього хлопця у столичному фунікулері 7 квітня, перебуває в СІЗО. Про це, спростовуючи чутки, офіційно повідомило Управління державної охорони України у facebook вранці 9 квітня. 

"Офіційно повідомляємо, що підозрюваний знаходиться у слідчому ізоляторі під вартою, Управління державної охорони максимально співпрацює зі слідством та в жодному разі не виправдовує військовослужбовця", - йдеться в повідомленні.

Управління державної охорони також звернулось до суспільства і представників медіа "з проханням уникати поширення недостовірної та неперевіреної інформації" з даного приводу.

Раніше повідомлялось, що через загибель підлітка у київському фунікулері затримано працівника правоохоронних органів, справу розслідує ДБР.

Раніше також повідомлялось, що співробітнику УДО, що штовхнув підлітка на станції київського фунікулеру, повідомлено про підозру у вбивстві.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті