Спікер ВР Стефанчук визнав сексизм щодо депутатки Геращенко, яку він назвав "дівчинкою"

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук вибачився за використання сексизму стосовно співголови фракції "Європейська солідарність" Ірини Геращенко. Про це Стефанчук заявив на пленарному засіданні 22 травня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вчора вибачився за ці слова і підтвердив це сьогодні... і сказав, що це неприпустимо", - заявив Стефанчук.

Він також пояснив, що його словам передували "звинувачення і образи" на його адресу, коли його назвали "хамлом".

Він висловив побажання, щоб нардепка також вибачилася. .

Раніше  Геращенко повідомила у Фейсбук, що має намір звернутися до президента Європейського парламенту Роберти Мецоли у зв'язку з проявом сексизму з боку голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

"Сьогодні спікер Стефанчук зневажливо кинув мені "дівчинка"... Я надішлю листа президенту Європарламенту Роберті Мецолі та іншим колегам, тому що такі речі не повинні залишатися безкарними", - написала Геращенко. 

Як повідомлялося, проти колишнього радника Офісу президента Арестовича відкрили справу за сексистські висловлювання про жінок. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті