Проти Арестовича відкрили справу за сексистські висловлювання про жінок

Правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо заяви на колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича після його скандальних висловленнь про жінок. Про це повідомила 12 жовтня у Фейсбуці народна депутатка від "Голосу" Інна Совсун.

За її словами, тепер поліція проводитиме розслідування. Крім того, справу було направлено до Київської міської прокуратури.

Совсун зазначила, що за цією справою потрібен постійний громадський контроль.

"Якщо справу доведуть до логічного завершення, це буде важливий для України прецедент, доказ, коли закон один для всіх, і безкарність більше не норма", - наголосила депутатка.

Досудове розслідування здійснюється за ч. 2 ст. 300 ККУ (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, які пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість і дискримінацію). Санкція статті передбачає до п’яти років обмеження волі або штраф.


Нагадаємо, що Арестович на свої закритих семінарах називав жінок "розколотими істотами, які собі не належать" і яких хочеться "придушити".

Як повідомлялося, на Арестовича подали заяву в СБУ через його висловлювання, що нібито українці дозволили собі "розлюднити окупантів".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті