Спецпризначенці СБУ знищили дронами три човни з окупантами на Херсонщині

Бійці спецпідрозділу "А" за допомогою FPV-дронів знищили в Херсонській області три човни, на борту яких знаходилися російські окупанти. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram.

"Бойову місію виконали  спецпризначенці  ЦСО «А» СБУ. У роботі - дрон-камікадзе українського виробництва «Буцефал» від компанії Ескадрон, який для Армії дронів придбали партнери". - йдеться у повідомленні.

Крім того, під час місії безпілотником протестували українську розробку — автономну бойову частину з вибухівкою. 

Також під час місії українські військові протестували нову розробку - автономну бойову частину з вибухівкою. Випробування пройшли успішно.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті