Спецпредставник США назвала економіку України "активною та стійкою"

Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, виступаючи в рамках зустрічей на Мюнхенській конференції з безпеки, відзначила "стійкість і активність" економіки України. Про це вона повідомила в соціальній мережі Х 17 лютого 

"Мені випала велика честь виступити на зборах Мюнхенської конференції з безпеки MSC24 у Townhall. Моїми основними тезами були: безпека та економіка взаємопов'язані; економіка України стійка й активна. Ми впливаємо вже зараз", - написала вона..

Як зазначила Пріцкер, "європейці вже зробили свою частину роботи, тепер наша черга очолити її". "Оборонний сектор України - це можливість для зростання економіки країни та перемоги у війні", - наголосила вона.

Пріцкер також повідомила про зустріч із Віталієм Кличком у Мюнхені.

"Економічна стійкість Києва надихає весь світ. Було дуже приємно зустрітися з Віталієм Кличком для обговорення зусиль щодо подальшого відновлення економіки та європейської інтеграції України", - написала вона.

Як повідомлялося,  мобілізація понад 15 відсотків чоловіків призовного віку може призвести до масового закриття підприємств та економічної катастрофи в Україні.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті