Спецпредставник Китаю заявив, що Європа і Пекін дійшли консенсусу щодо "української кризи"

Китай і Європа дійшли консенсусу щодо війни в Україні. Про це 2 червня повідомляє The Paper з посиланням на спецпредставника Пекіна Лі Хуея.

"Китай і ЄС дійшли великого консенсусу щодо кризи в Україні. У квітні цього року, під час візиту президента Франції Макрона до Китаю, Китай і Франція виступили зі спільною заявою, яка містила багато актуального змісту щодо української кризи", - заявив він.

Ба більше, Лі Хуей наголосив, що після поїздки до України, ЄС та росії стало зрозуміло, що Пекін та Євросоюз мають спільні погляди щодо врегулювання "української кризи" - саме так у Китаї називають російське вторгнення в Україну.

Зокрема, Пекін і Париж готові збільшити зусилля з відновлення миру в Україні на основі міжнародного права та принципів Статуту ООН. Також Лі Хуей зазначив, що обидві країни виступають проти збройної агресії на ядерні та енергетичні об'єкти.

"Усі сторони повинні забезпечити безпеку ядерних об'єктів і вжити конкретних заходів для зниження тиску", - сказав дипломат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Китаї спростували інформацію, що Лі Хуей пропонував віддати РФ окуповані українські території.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті