Спецпредставник Китаю Лі Хуей прибув до України і зустрінеться із Зеленським

Спеціальний представник Китаю в Євразії Лі Хуей у середу, 17 травня, прибув до України. Про це із посланням на AFP повідомляє Еспрессо

За даними агенції, Лі Хуей, якого Пекін надіслав для обговорення "політичного врегулювання" в Україні, вже перебуває в Києві. 

Один з українських чиновників на правах анонімності розповів AFP, що ввечері Лі Хуей має зустрітися з Володимиром Зеленським. Це буде перша зустріч президента України з високопосадовцем з КНР після початку повномасштабного вторгнення РФ до України. 

Очікується, що Лі Хуей запропонує план "політичного врегулювання" війни між росією та Україною. 

Також спецпредставник Китаю у ході європейського турне відвідає Польщу, Францію, Німеччину та росію.

Нагадаємо, 1 травня Китай уперше проголосував за резолюцію ООН, у якій РФ названо агресором. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті