Китай уперше проголосував за резолюцію ООН, у якій РФ названо агресором

Китай уперше проголосував за резолюцію ООН, у якій РФ названо агресором, хоча раніше або утримувався, або голосував проти. Про це повідомив  у Твіттер постійний представник України в ООН Сергій Кислиця 1 травня.

"Спроба РФ зняти згадку про агресію щодо України провалилася в ГА. Проти резолюції проголосували п'ять відомих борців з правами людини - РФ, Білорусь, Нікарагуа, Сирія, КНДР", - написав Кислиця.

Як випливає із запису Кислиці, йдеться про резолюцію A/77/L.65 щодо співпраці між ООН і Радою Європи, яку було ухвалено 26 квітня.

"За" проголосували 122 країни, "утрималися" - 18.

Нагадаємо, Зеленський розповів, які питання обговорював із лідером Китаю. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті