Соратники Навального по всій Москві не можуть знайти приміщення для церемонії прощання. Відмовляють навіть "опозиціонери"

Соратники загиблого в російських катівнях опозиціонера Олексія Навального зазнають складнощів із пошуком залу для прощання. Це підтвердила Телеграм-каналу "Можем объяснить" московська політикиня Ельвіра Віхарєва, знайома із ситуацією.

"Я обдзвонила майже всі церемоніальні великі зали, і скрізь відмова, обумовлена "обмеженнями мерії" або (що частіше зустрічалося) без пояснень. Розмовляю з церквами - тут теж невтішний прогноз", - сказала Віхарева.

Редакція Телеграм-каналу запитала в опозиціонерів, які залишилися в РФ, чи готові вони надати для панахиди партійні приміщення, але відповіді теж виявилися негативними.

У штабі екскандидата в президенти Бориса Надєждіна сказали, що у них немає відповідного приміщення. "Коли ми проводили останню зустріч із прихильниками в Москві, пошук залу виявився для нас проблемним", - сказав прес-секретар Надєждіна Павло Бурлаков. "У партії, на жаль, немає свого приміщення", - відповіли і в пресслужбі партії Надєждіна "Громадянська ініціатива". 

Екскандидатка Катерина Дунцова сказала, що її партія теж не має власного приміщення, хоча була б готова допомогти з його пошуком: "Теоретично, якщо вони звернуться, то з обдзвоном ми можемо допомогти".

"Я не бачу якихось активних дій з боку Надєждіна в цьому напрямі (за всієї поваги) і, гадаю, їх не буде, щоб зайвий раз не загострювати й не йти на конфронтацію із владою, - каже Віхарева. - У Дунцової турне по РФ. Не думаю, що вона наважиться братися за це всерйоз".

Голова "Яблока" Микола Рибаков прочитав запитання кореспондента "МО" в месенджері і не відповів, а його заступник Борис Вишневський сказав, що перебуває в лікарні на обстеженні.

Як повідомлялося, легіон "Свобода Росії" звернувся до прихильників Навального: "Перетворіть на помсту свій гнів. Візьміть зброю в руки. Знищіть путінізм разом із нами".

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті