"Слово пацана". Влада РФ заперечує зв'язок убивства 15-річного підлітка з новим серіалом про молодіжні бандитські угруповання

Російська влада заперечує зв'язок убивства 15-річного підлітка в Іркутську з новим серіалом про молодіжні бандитські угруповання. Про це пишуть російські ЗМІ.

Єгор загинув в Іркутську на автобусній зупинці від ножового поранення. Місцеві видання повідомили, що до нього підійшла група підлітків. Вони поцікавилися, що він робить у контрольованому ним районі. Потім один із "місцевих" завдав йому удар ножем у шию. Журналісти запевняють, що нападник використовував агресивну фразу з нового російського серіалу "Слово пацана". 

На тлі скандалу, що розростається навколо популярного в молодіжному середовищі фільму, правоохоронці поспішили заявити, що підозрюваний у вбивстві серіал не дивився, тому не міг наслідувати його героїв - учасників банд казанських підлітків 80-х років минулого століття.   Раніше повідомлялося, що в РФ почали з'являтися молодіжні угруповання, які копіюють назви зі "Слова пацана" та їхню поведінку.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті