Словацька нацспільнота Закарпаття вслід за угорською просить підтримати відкриття переговорів про членство України в ЄС

Представники словацької національної спільноти звернулися з проханням до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо підтримати рішення щодо відкриття переговорів про членство України в ЄС. Відповідне звернення опублікував керівник ГО "Товариство словацької інтелігенції Закарпаття" Ернест Горват у Facebook 11 грудня.

"Ми, представники словацької національної спільноти Закарпаття, звертаємося до Вас з великою надією та проханням щодо підтримки рішення щодо відкриття переговорів про членство України в Європейському союзі, запланованого на 14-15 грудня 2023 року", - зазначається у зверненні.

Представники словацької нацспільноти також підкреслили значний прогрес України у виконанні рекомендацій Європейської комісії щодо забезпечення прав національних меншин.

Також словацька національна спільнота зазначила, що Україна навіть під час повномасштабного вторгнення росії "продовжує здійснювати необхідні реформи і залишається вірною свої євроінтеграційним цінностям".

Нагадаємо, що лідери угорських громад України просять Орбана підтримати переговори про вступ в ЄС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті