Словаччина закликатиме Єврокомісію до спільного вирішення питання імпорту з України

У понеділок, 11 грудня, міністр сільського господарства Словаччини Ріхард Такач перед початком засідання Ради ЄС з питань сільського господарства та рибальства в Брюсселі пообіцяв сприяти спільному з Єврокомісією вирішенню питання імпорту з України. Про це повідомляє Укрінформ.

"Ми будемо закликати Європейську комісію вирішити питання імпорту українських товарів спільно, а не залишати на розсуд окремих країн-членів Європейського Союзу", - зазначив Такач.

За словами міністра, тема імпорту українських товарів буде однією з найголовніших на сьогоднішній зустрічі очільників міністерств сільського господарства країн-членів ЄС.

Крім того, заборона імпорту українських товарів буде обговорена під час спільної зустрічі п’яти очільників міністерств сільського господарства Румунії, Болгарії, Угорщини, Польщі та Словаччини

Нагадаємо, словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні. 

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Словаччини Юрай Бланар заявив, що не може уявити  членство України у Євросоюзі, поки йде війна.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті