Словаччина закликатиме Єврокомісію до спільного вирішення питання імпорту з України

У понеділок, 11 грудня, міністр сільського господарства Словаччини Ріхард Такач перед початком засідання Ради ЄС з питань сільського господарства та рибальства в Брюсселі пообіцяв сприяти спільному з Єврокомісією вирішенню питання імпорту з України. Про це повідомляє Укрінформ.

"Ми будемо закликати Європейську комісію вирішити питання імпорту українських товарів спільно, а не залишати на розсуд окремих країн-членів Європейського Союзу", - зазначив Такач.

За словами міністра, тема імпорту українських товарів буде однією з найголовніших на сьогоднішній зустрічі очільників міністерств сільського господарства країн-членів ЄС.

Крім того, заборона імпорту українських товарів буде обговорена під час спільної зустрічі п’яти очільників міністерств сільського господарства Румунії, Болгарії, Угорщини, Польщі та Словаччини

Нагадаємо, словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні. 

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Словаччини Юрай Бланар заявив, що не може уявити  членство України у Євросоюзі, поки йде війна.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті