Словаччина хоче в 5 разів збільшити виробництво снарядів калібру 155 мм

Словаччина планує вп'ятеро збільшити обсяг виробництва снарядів калібру 155 міліметрів. Про це 28 березня повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву міністра оборони Словаччини Ярослава Надя.

"Словаччина може збільшити виробництво артилерійських снарядів з 30 тисяч до 150 тисяч на рік", - сказав він на конференції із зовнішньої та європейської політики Братислави.

Ба більше, Надь повідомив, що держава вже інвестувала в розширення потужностей з виробництва снарядів. Завдяки цьому річний випуск боєприпасів калібру 155 мм має зрости до 100 тис. снарядів.

"Цифра у 150 тисяч може бути досягнута за додаткової підтримки ЄС, про що йшлося під час торішнього візиту єврокомісара з внутрішнього ринку та послуг Тьєррі Бретона щодо словацьких об'єктів озброєння", - розповів Надь.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до нового пакета військової допомоги США для України увійшли боєприпаси для HIMARS і гаубиць.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті