Словаччина хоче в 5 разів збільшити виробництво снарядів калібру 155 мм

Словаччина планує вп'ятеро збільшити обсяг виробництва снарядів калібру 155 міліметрів. Про це 28 березня повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву міністра оборони Словаччини Ярослава Надя.

"Словаччина може збільшити виробництво артилерійських снарядів з 30 тисяч до 150 тисяч на рік", - сказав він на конференції із зовнішньої та європейської політики Братислави.

Ба більше, Надь повідомив, що держава вже інвестувала в розширення потужностей з виробництва снарядів. Завдяки цьому річний випуск боєприпасів калібру 155 мм має зрости до 100 тис. снарядів.

"Цифра у 150 тисяч може бути досягнута за додаткової підтримки ЄС, про що йшлося під час торішнього візиту єврокомісара з внутрішнього ринку та послуг Тьєррі Бретона щодо словацьких об'єктів озброєння", - розповів Надь.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до нового пакета військової допомоги США для України увійшли боєприпаси для HIMARS і гаубиць.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті